متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

مراقبت های بعد از فنر - پرسش 5923

 • تصویر کاربر سید سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 151 آنژیوگرافی
  با سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم دکتر خسروی
  اینجانب فرزند پدری با سن ٧١ساله هستم، پدرم حتّی یک قرص هم مصرف نمیکند، دو روز پیش رفتن نزد یک پزشک متخصص قلب جهت تست قلب و به دستور دکتر اکو،نوار قلب و تست ورزش انجام شد و دکتر گفتند فردا هم بروند آنژیوگرافی شوند، امروز در حین انجام آنژیوگرافی دکتر گفتند دو رگ مسدود شده و یکی حدود ٩٠درصد میباشد و نیاز به استنت دارد که آنرا انجام دادند و رگ دیگر را گفتند دارو میدهم.
  خانم دکتر بزرگوار پدرم انشاالله فردا مرخص میشود،فقط از شما خواهشمندم بفرمایید چه کارهایی باید انجام بدهم و برای ایشان مفید است.
  من خیلی ناراحت و نگرانم.🙏🙏🙏🙏
  از حسن توجه و زحمات شما صمیمانه سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام داروها یی که تجویز شده مرتب مصرف بشه ،و قند چربی و فشارشون کنترل بشه ،روزانه پیاده روی هم داشته باشن

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.