متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

Pda - پرسش 5193

  • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 109 سایر بیماری های قلب
    سلام و خسته نباشید عرض میکنم.بنده متولد ۷۰ هستم و در ۶ سالگی عمل pdaقلب موفق داشتم .و تا سال گذشته بنده بدون هیچ مشکلی بودم.سال ۹۷ باردار شدم و برای چکاپ پیش متخصص قلب رفتم و اکوکاردیوگرافی قلبم هم مشکلی رو برای زایمان نشون نداد فروردین ۹۸ زایمان کردم و اسفند ۹۸ به خاطر سرماخوردگی شدید و سرفه و علایم مشابه کرونا به متخصص ریه مراجعه کردم و ایشون گفتن صدای اضافی داره قلبت.من هم گفتم سابقه جراحی داشتم.گفتن باز به یک متخصص قلب مراجعه کنم.میخواستم از محضرتون سوال کنم آیا ممکنه زایمان طبیعی یا عامل دیگری باعث باز شدن مجدد شریان بشه؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 1 سال پیش)

      سلام نه ، ممکنه مشکل دیگه ای باشه ، اگه فعلا علایمی ندارین ، میتونین با تاخیر جهت اکو مراجعه کنین

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.