متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

طپش قلب و درد در قلب - پرسش 7963

  • تصویر کاربر حسین شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 81 مشاوره
    سلام خانم دکتر. من ۳۶ سال سن دارم و تا حالا سابقه بیماری قلبی نداشتم. سیگار میکشم. چند شب پیش ضربان قلبم به شدت بالا رفت، حس اضطراب شدید داشتم، زبانم کمی بی حس شده بود و به سختی صحبت میکردم. فوری به درمانگاه رفتم. از من نوار قلب و تست قند گرفتن و پزشک فرمودن مورد خاصی نیست، از استرس و اضطرابه. به من قرص پروپنانول و پوکساید دادن. از اون شب چند بار دیگه به این حال رسیدم ولی فوق العاده خفیف تر. همچنین قلبم، دست چپم و پشت قلبم هم احساس درد دارم. به عقیده شما از استرس هست یا اینکه شاید رگهای قلبم مسدود شده؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 11 ماه پیش)
      سلام حتما نیاز به بررسی دارید ، مراجعه به پزشک متخصص قلب و مغز و اعصاب داشته باشید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.