متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

بالا بودن پی تی بدون مصرف وارفارین - پرسش 7010

  • تصویر کاربر سعید جمعه ۹ آبان ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 109 مشاوره
    عرض سلام. بیماری دارم که با پی تی ۱/۷۴ عمل شده. عمل برداشتن قسمتی از زبان. الان شرایط عمومی اش خوب است. متخصص قلب روزانه وی را ویزیت می کند.
    تعجب ایشان از بالا بودن پی تی بدون مصرف وارفارین است. حتی نمونه به چند آزمایشگاه دادن. بیمار به دلیل قلب باز در ده سال قبل تا حالا مصرفرمداوم وارفارین داشته. قبل از عمل چک کامل قلب توسط دکتر رخشان خواه شده ، نوار قلب ، اکو و آنژئو . ایشان در حال حاضر در بخش بستری میباشد. بیمار ۸۸ ساله است.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۹ آبان ۹۹( 1 سال پیش)
      سلام کاهش پی تی بسته به این داره که چند روز است داروی وارفارین قطع شده ، داروهای دیگه مثل ریوارکسابان هم میتونه پی تی را بالا ببره ، وهمچنین بیماریهای کبدی

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.