متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

آریتمی - پرسش 6333

 • تصویر کاربر یاسر جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 110 سایر بیماری های قلب
  درود دکتر وقت عالی بخیر
  بنده ۳۳ سالمه شبها هنگام خواب ضربانم پایین میاد در حد ۴۰ ضربان در دقیقه با این مورد مشکلی ندارم اما حدود سه چهار سالی هست که متوجه شدم مکث در ضربان دارم به اینصورت که حتی زمانی که در خواب هستم متوجه این قضیه میشم حدود دو یا سه ثانیه کاملا مکث رو متوجه میشم سرم سبک میشه و احساس مرگ میکنم قبلا به علت فشار خون بالا متورال مصرف میکردم نصف صبح نصف شب که بعد از مراجعه به پزشک ایشون تشخیصشون این بود که با قطع کردن این دارو مشکلم مرتفع میشه در حال حاضر یک ساله که لوزارتان مصرف میکنم و متورالو قطع کردم اما همچنان درگیرم با این مکثها میخواستم بپرسم که آیا این مکثها در خواب طبیعیه؟چون در طول روز مشکلی ندارم و ضربانم عادی هستش فقط و فقط در خواب این مشکلو دارم
  1. تصویر کاربر یاسر شنبه ۱۲ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
   منتظر پاسختون هستم با تشکر
  2. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام حتما باید هولتر انجام بدین ، و بر اساس اون تصمیم گرفت

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.