متخصص قلب در تهران

درد - پرسش 15583

 • تصویر کاربر مهران پنجشنبه ۲۵ آذر ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 59 مشاوره
  سلام و عرض احترام
  مادر من یک ماهی هست گزگز و خواب رفتگی نوک انگشتان و کف دست دارن. جدا از اون دردی در دستهاشون شروع شد و این درد کم کم به کل دست سپس به شانه ها و کل بدن کشید. یکبار هم ابراز درد در ناحیه قلب جلو و پشت بدن کردن و با مراجعه به پزشک قلب پس از اکو و نوار قلب تقاضای اسکن قلب کردن که هنوز انجام نداده‌ایم.
  ممنون میشم یه نگاهی به اکو و نوارشون بیاندازید که خوبه یا نه و بفرمایید فعلا ضرورتی برای اسکن قلب هست یا نه.(۱۰ سالیست اندکی کلسترولشون بالاست و یک ماهی هست قرص آتورواستاتین میخورن. فشارشون هم تازگی کمی بالاتر رفته و تا ۱۵ روی ۱۰.۵ میرسه که دارن روزی ۱.۵ قرص لوزارتان۲۵ میخورن. فعلا هم مسکن برای دردهاشون مصرف میکنن)
  خیلی خیلی ممنون از محبتتون
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۵ آذر ۰( 7 ماه پیش)

   سلام جواب نوار قلب  و اکو روی سایت ضمیمه نشده. حتما اسکن انجام بدن و در صورت نرمال بودن از نظر دیسک گردن هم بررسی بشن

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.