متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد شدید قلب و تپش بالا - پرسش 16356

  • تصویر کاربر حوریه چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 سایر بیماری های قلب
    سلام خانم دکتر من دختر ۱۹ ساله ای هستم د الان چهارساله مشکل تپش بالای قلب رو دارم و پیگیر نبودم و الان یک هفتس تپش بالای قلبم همراه با درد شدید قلبم و کتف و از پشت بالای کمرم هست و به مدت ۴۸ ساعت هولتر قلب گذاشتم و امروز هم ی اکوی معمولی انجام دادم و تا الانم فقط پروپرانول میخوردمو یه دکتر هم قرص زیر زبونی برای مواقع دردم بهم داد ولی الان اکو رو ک دیدم همه چیز رو نوشته نرمال و نتیجه ی هولتر رو نمیدونم اما این درد من واقعا نمیدونم چرا انقدر زیاده و الان هم فایل عکس اکو و هولتر رو براتون میذارم و لطفا بگید من چیکار باید بکنم
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 3 هفته پیش)
      سلام سطح ویتامین دی را چک کنید به متخصص گوارش مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.