متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

فشار خون بالا - پرسش 7615

  • تصویر کاربر منیره جمعه ۷ آذر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 102 فشار خون
    سلام من یک خانم 55 ساله با وزن 80 کیلو هستم که سابقه آنژیو در بهار سال 98 را نیز دارم مشکل این است که حدود چهار روز فشار بالا یعنی 18 دارم و با مصرف قرص های فشار خون مانند لوزاتن 80 دو عدد و انواع مواد طبیعی کاهنده فشار خون متاسفانه فشار کاهش پیدا نمی کند و همچنین دو روز است که کمی مچ پاها ورم برداشته است دارو های مصرفی من برای قلب لوزاتن _اچ 80 /آتورواستاتین 20/ کارودیلول 6.25/ آ اس آ 80/ و همچنین کلیدینیوم برای معده روزی یک عدد و آموکسی سیلین /ژلوفن/ مترونیدازول/استامینیوفون برای دندانپزشکی به مدت یک 10 روز می باشد
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۷ آذر ۹۹( 1 سال پیش)
      سلام اگر با این داروها فشار کنترل نمیشه نیاز به تعویض دارو دارید ، در ضمن ژلوفن فشار را بالا میبره

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.