متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تنگی کانال میترال - پرسش 16223

 • تصویر کاربر آیدین جمعه ۱۰ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 7 تنگی دریچه قلب
  سلام
  مادر من ۷۰ سال دارن که به دلیل مبتلا شدن به کرونا بعدش دچار درد زیاد قفسه سینه که به پشت کمر هم سریط کرده و همچنین تپش قلب و تورم پا و مچ پا شدن که بنا به تشخیص پزشک دچار تنگی کانال هستن
  که دکتر براشون فورزماید ۴۰ روزی دو نصف و ترامترن اچ روزی یک عدد تجویز کردن آیا این دارو ها فقط در بهبود کمک می کنه و یا درمان هم می کنه؟
  مادر نزدیک به ۱۵ سال هست که قرص فشار مصرف می کنن
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱۰ دی ۰( 3 هفته پیش)
   سلام این داروها درمان کننده نیست بلکه فقط علایم را کم میکند ، به فاصله هر ۶ ماه اکو بسوند در صورتی که تنگی شدید تر شد عمل تعویض دریچه انجام بدند ، همچنین از نظر سلامت کلیه ها هم بررسی بشند

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.