متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد سمت چپ قفسه سینه - پرسش 5695

  • تصویر کاربر hs دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 95 مشاوره
    سلام من 24 سال دارم . چند روز پیش سوسیس خوردم و هرچی خوردم رو پس زدم و از اون موقع دردی رو از سینه چپ تا دلم حس میکردم که استامینوفن خوردم و کمی بهتر شدم اما الان دو روز هست که وقتی سرفه و یا عطسه میکنم سمت چپ قلبم درد میگیره و فشرده میشه و هنگام دوش گرفتن تپش قلب احساس میکنم و درد در پشت بازو ی چپ و بالای سینه چپ . (خودم حس میکنم به علت مسمومیت غذایی باشه اما دقیق نمیدونم ) و اینکه صدا های عجیی از اون روز در داخل دل و روده و حتی سمت چپ سینم حس میکنم. سه ماه پیش اکو و نوار قلب گرفتن ازم اما عارضه قلبی نداشتم و ضربان قلبم هم نرمال بود فقط حس تپش قلب به علت بیماری تیفویید بود که رفع شد. الان لازمه برای عکس برداری مراجعه کنم؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۹( 1 سال پیش)

      سلام قرص امپرازول صبح ناشتا و کلینیدیوم سی ظهر و شب بخورین اگه بهتر نشدین مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.