متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

INR - پرسش 328

 • تصویر کاربر ک شنبه ۱۵ دی ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 106 مشاوره
  INR - پرسش 310
  تصویر کاربرکرامت سه شنبه ۱۱ دی ۹۷ مشاوره
  باعرض سلام و خسته نباشید لطفا سوالی دارم اینکه آی ان آر بنده طبق آزمایش جدید 4.53 می باشد و پزشک معالجم یک در میان دوز 7.5 و 10 برای من تجویز نموده است آیا با این دوز آی ان آر پایین میاید و اگر پایین نیاید چه خطراتی را می تواند در پی داشته باشد؟ ضمنا بنده 39 سال دارم با وزن 100کیلوگرم و مرد هستم که یک ماه پیش با دی وی تی که منجر به آمبولی شده بود در بیمارستان بستری شده بودم و بعد تزریق هپارین بمدت 12 روز ترخیص شده ام و آزمایش جدید پیوست تقدیم می شود بسیار از لطف شما سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۱۵ دی ۹۷( 2 سال پیش)


   مفدار مصرف وارفارین بسته به هر فرد متفاوت هست شما اگه فبلا مقدار بیشتری دارو میخوردید و الان این مقدار کمتر از مصرف قبلی هست inr پایین میاد و الا نه ، البته ممکنه به مصرف داروهای دیگه و رژیم غذایی هم وابسته باشه، در صورت بالا بودن inr ریسک خونریزی هست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.