متخصص قلب در تهران

آریتمی قلبی..بارداری - پرسش 137

  • تصویر کاربر بابایی سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 135 مشاوره
    سلام خانم دکتر روزتون بخیر
    بنده 32 سالم هست و 6 ماهه باردارم.اولین بارداری هست .قبل از بارداری مبتلا به اریتمی قلبی بودم تپش های تند که 2باری هم حالم بد شد و به درمانگاه مراجعه کردم با سرم و دارو برطرف شد.دکتر هم بهم گفت مشکلی ندارید میتونید باردار بشوید .در حال حاضر هیچ گونه دارویی هم برای قلب استفاده نمیکنم. الان هم گاهی اوقات تپش تند میگیرم ولی خدا رو شکر تو این 6 ماه حالم بد نشده اما دکتر زنان ام گفته حتما با پزشک مشورت کن بابت نوع زایمان.ایا با این شرایط بنده میتوم زایمان طبیعی داشته باشم یا برای من و جنین ضرر داره؟ ایا نیازی هست بنده مراجعه کنم به دکتر قلب ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.....
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷( 3 سال پیش)
      سلام بله حتما با مدارک قبلی( نوار و اکو قبلی و خلاصه پرونده ) اگه دارید مراجعه کنید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.