متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

اکوی قلب نوزاد - پرسش 13351

 • تصویر کاربر مهران پنجشنبه ۱۷ تیر ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 61 اکوی قلب
  سلام و عرض ادب
  وقتتون بخیر
  این سه عکس نوار قلب و اکوی تیرماه و ۴ ماه پیش پسرمه . یکیش ۶ ماهگی انحام شد و یکی هم امروز که ده ماهشه انجام شد . دکتر بیمارستان میلاد گفت دیواره قلبش ضخیمه ولی اطلاعات دیگه ای ندادن و از ۴ماه پیش استرس و ناراحتی و نگرانی داریم .
  خیلی شیطونه و از در و دیوار بالا میره .هیچ تنگی نفس و کبودی و علائم‌ خطرناکی نداره . فشار خونش نرماله . سونو از کلیه هاش هم انجام شد و اونم نرمال بود . اگر ممکنه این دو اکو رو ملاحظه کنید و فقط اطلاعاتی در مورد بیماری بهمون بدید که بدونم خطرناکه یا درمان میشه . با دارو درمان میشه یا جراحی ؟
  سپاس از لطفتون
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱۷ تیر ۰( 6 ماه پیش)
   سلام ضخامت عضله قلب دارند و شدید نیست ،باید تحت نظر باشه تا پیشرفت اون بررسی بشه، در این حدی که در اکو گزارش سده ، خیلی شدید و نگران کننده نیست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.