متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد قفسه سینه - پرسش 11081

  • تصویر کاربر سویلای دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 62 سایر بیماری های قلب
    با سلام خانمی ۳۵ ساله هستم. خانم دکتر من سابقه گاستریت مزمن و هلیکوباکتر دارم . ۱۷ اسفند ۹۹ عمل ابلیشن avnrtانجام دادم . یک روز قبل عمل با خم شدن به جلو قفسه سبنم درد میکرد و روز عمل بخاطر ضعف خیلی زیاد قبل عمل ابمیوه زیاد خوردم . حین عمل خیلی درد داشتم . مثل اینکه استخوانهای قفسه سینم در حال خرد شدن بود و از اون موقع قفسه سینم عین زخم درد میکنه . و در اخرین اکو نارسایی خفیف میترال و آئورت گزارش شده . تجمع مایع قلب و پریکاردیت هم ندارم.تپش های قلبی حمله ای خوب شده اما دردهای تیرکشنده که حتی قبل شروع حملات داشتم هنوز دارم و دیروز چند تا شکلات قهوه خوردم و ناگهان ضربانم به ۱۸۵ رسید . و بعد عمل ضربانات از ۴۶ تا ۱۱۳ داشتم ‌که ۵۱ تا ۱۸۶ رسیده و دیشب موقع خواب به ۱۱۹ رسیده بود. با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 6 ماه پیش)
      سلام تست تیرویید بدید ، داروی معده بخورید ، سطح ویتامین دی چک بسه و هولتر ریتم انجام بدید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.