متخصص قلب در تهران

درد قلب و قفسه سینه - پرسش 6117

  • تصویر کاربر نیما سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 208 مشاوره
    سلام
    28 سالمه و از اسفند پارسال مشکلات تنفسی؛ تنگی نفس و درد نواحی مختلف قفسه سینه دارم. از اواخر فروردین دردها کمتر شدن و بیشتر سنگینی ریه و سنگینی تنفس در انتهای گلو رو در بعضی ساعات دارم. چند هفته پیش دوباره درد قفسه سینه یکی دو ساعتی در روز شروع شد. 2 هفته پیش به پزشک ریه مراجعه کردم و عکس رادیولوژی ریه و سینوسهام رو دیدین و گفتن مشکلی نداره. کمی هم دارو از جمله قرص سیتریزین لتیزن و آلپرازولام و اسپری سروفلو 125 دادن. الان سه روزه که درد خفیفی در قلبم (البته حداکثر 1 تا 2 ساعت در روز) احساس می کنم. البته در ریه هم همچنان سنگینی و درد در برخی ساعات وجود داره. نمیدونم کلا مشکلاتم از قلبه یا دارو برای قلبم مشکلساز شده. تست آنتی بادی کرونا هم دادم که منفی بود. در اسفندماه علائم بیماری دیگه ای از جمله کمر درد، دردر کلیه و پهلوها و درد شکم و اسهال و گاهی خارش گلو و تب مختصر هم داشتم اما در قیاس با درد ریه و تنگی نفس خیلی کمتر بود. هموممن زمان بقیه اعضای خانواده هم کم و بیش مشکلات مشابهی داشتن ولی باا مراجعه به پزشک و منترل غلظت خون بهمون گفتن مشکلی نددارین و نیازی به تست کرونا نیست.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
      سلام از نظر گوارشی و سطح ویتامین دی چک بشید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.