متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

قلب - پرسش 11883

 • تصویر کاربر مصطفی چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 64 مشاوره
  سلام وقتتون بخیر خانوم دکتر
  تقریبا از دی ماه 99 تا حالا درد خفیف ب صورت تیر کشیدن قفسه سینه (راست و بیشتر چپ و پشتم)دارم که میگیره کوتاه ول می‌کنه و دوباره میگیره ول می‌کنه و در طول روز دارم و آزار دهنده نیس بیشتر کلافم کرده که نکنه مشکل خاصی باشه. بهمن ماه دکتر قلب رفتم و نوار گرفت گفت مشکلی نداری و ریه قلبت سالمه و آزمایش تیروئید برام نوشت و جواب آزمایشم نرمال بود و گفت آدم حساسی هستی و فکر زیاد میکنی گفتم اره و برام قرص اعصاب پرگاسول و ویتامین ب تجویز کرد و به هفته خوردم و بخاطر عوارضش دیگه نخوردم و دوباره پیش دکتر طب اسلامی رفتم با یه دستگاه که دستش بود و میچرخید گفت چسبندگی عروقی داری و دارو گیاهی داد و بخاطر روزه ماه رمضان الان فقط از سه وعده که باید بخورم یه وعده میخورم و جدیدا مسائلی پیش اومده که این وضعیت که دارم زیادتر شده
  و نفس عمیق میتونم بکشم مشکلی نیس و بندرت انگار قلبم سه چهار ضربه به پوستم میزنه و درد پشتم کمتر از قفسه هامه
  به نظرتون مشکلم چیست و اینکه آیا اکو لازمه؟
  1. تصویر کاربر مصطفی سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۰( 7 ماه پیش)
   خانوم دکتر در ضمن 24سال سن دارم
   لطفاً سریعتر جواب بدید ممنون میشم.
  2. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 7 ماه پیش)
   سلام بله حتما اکو انجام بدید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.