متخصص قلب در تهران

تنگی نفس و درد زیر قفسه سینه سمت چپ - پرسش 14963

  • تصویر کاربر اقدس جمعه ۲۳ مهر ۰( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 79 تنگی نفس و تپش قلب
    باسلام بنده به علت درد زیر قفسه سینه و تنگی نفس به دکتر قلب مراجعه کردم پس از گرفتن اکو به من گفته شد باید انژیو شوی و من انژیو را انجام دادم و دکتری که من را انژیو کرد گفت هیچ نیازی به قرص نداری و گرفتگی در عروقت نیست اما پس از گذشت یک ماه همچنان تنگی نفس و درد در قفسه سینه را دارم به طوری که چند روز پیش از تنگی نفس زیاد توان راه رفتن هم نداشتم که با گذاشتن قرص زیر زبانی نفسم بالا امد پیش چندین دکتر قلب هم رفتم انها هم گفتن مشکل از قلب نیست خواهشمندم شما کمکم کنید و من را در این باره راهنمایی بفرمایید.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۳ مهر ۰( 8 ماه پیش)
      سلام در صورتی که اکو هم سالم هست ، مربوط به قلب نیست ، ریه و گوارش بررسی شود

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.