متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

نامنظم بودن ضربان - پرسش 12944

 • تصویر کاربر گریلی چهارشنبه ۲۶ خرداد ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاوره
  سلام خدمت شما،
  سوالی که ازتون داشتم اینه که تغییرات ضربان قلب تا چه انداره می‌تونه نرمال باشه؟
  من به تازگی در فاصله زمانی کمتر از یک ماه، موقع خواب وحس می‌کنم ضربان قلبم کند شده و یه حس عجیبی در قلبم می‌کنم . این موضوع دو بار اتفاق افتاده، تصمیم گرفتم با خریدن یک مچ بند هوشمند ضربان قلبم رو مشاهده کنم و گاهی اعداد خیلی با هم اختلاف دارن، مثلا ۹۵ رو ثبت میکنه ولی با گذشتن ۳۰ دقیقه ضربان ۶۸ رو بهم نشون میده، و این اعداد همینطور ناپایدار ادامه داره.
  میشه من رو راهنمایی کنید؟ خیلی لطف می‌کنید.
  (زن، ۳۳ ساله، بدون اضافه وزن وسابقه بیماری زمینه‌ای)
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۶ خرداد ۰( 5 ماه پیش)
   سلام ضربان استراحت تا ۵۰ تا ۵۵ نرمال هست و با فعالیت معمول تا ۱۱۰ بالا ممکنه بره ، اگر احساس تپش دارید بهتره مراجعه و بررسی بشید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.