متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تپش نامنظم - پرسش 12067

  • تصویر کاربر الهام پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاوره
    وقتتون بخیرخانمی ۳۹ ساله هستم و اخیرا مشکلات فراوان و تنش زایی در زندگی داشتم که منجر به اضطراب شدید در من شده.به دنبال یک عصبانیت بی نهایت شدید قلبم یک دفعه یک ضربان نامنظم زد مثل احساس لرزش یا پرش.همین موضوع بیشتر باعث استرس و اضطرابم شد.دکتر قلب نوار گرفتن و اکو گفت افتادگی دریچه میترال هست و ربطی به قلب نداره و مشکل اعصاب هست.فشارو میزان تپشم همیشه نرمال هست.دکتر پروپرانولول ۱۰ یدونه صبح یدونه شب و آمی تریپتیلین ۲۵ شب ها دادن.بهتر شدم و آریتمی نداشتم چند ماه اما به محض عصبانیت و یا خستگی زیاد دوباره این پرش قلب برمیگرده.خیلی میترسم خطرناک باشه
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۰( 7 ماه پیش)
      سلام ، اگر گاهی این طور میشید خطرناک نیست ولی اگر بیشتر روزها هست مراچعه کنید ، اگر مشکلات معده هم دارید درمان کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.