متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

مشکل مصرف داروها و نوع آنها - پرسش 11182

  • تصویر کاربر واحدی چهارشنبه ۲۵ فروردین ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 55 نارسایی دریچه قلب
    با سلام خانم دکتر مادر ما با ۷۲ سال سن حدود ۲۵ سال پیش تعویض دریچه آئورت و ترمیم دریچه میترال را داشته اند. و حدود ۱۵ سال قبل نیز ابلیشن قلب به علت تاکیکاردی های فوق بطنی داشته اند و در حال حاضر به علت نارسایی قلب داروی اسپیرونولاکنون ۲۵روزانه یکعدد و قرص وارفارین مصرف میکنند و از حدود یک ماه پیش دچار افزایش سطح کراتنین شده و از طرفی داروهای آلزایمر مصرف میکنند و داروی دیگری برای قلب مصرف نمیکنند. ولی چند ماه که به طور کلی سیستم مغز و اعصابش به هم ریخته آیا ممکنه مربوط به قلبش باشه و یا نیاز به مصرف داروی دیگری برای قلبش هست یا نه. با کمال تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۵ فروردین ۰( 7 ماه پیش)
      سلام اگر کراتینین بالا رفته باید اسپیرونولاکتون قطع شه ، حتما نیاز به ویزیت و معاینه دارند

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.