متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

آیا ابلیشن باید انجام پذیرد - پرسش 11866

  • تصویر کاربر ریما چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 46 سایر بیماری های قلب
    سلام خواهر بنده چند سالی با افت شدید فشار و افزایش ضربان قلب مواجه بوده و جدیدا بیش از یک بار در ماه اتفاق می افته و حتی در تردد از پله هم مشکل پیدا میکنه و رنگ روش زرد میشه، در گیلان ساکن است، رفتند دکتر دستگاه هلتر نصب کردند و نوار قلب گرفتند و گفتند باید عمل ابلیشن روش انجام بدند و ظاهرا آریتمی دارند. میخواستم بدونم آیا آریتمی وجود دارد و نیاز به ابلیشن است؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش)
      سلام حتما به متخصص الکتروفیزیولوژی مراجعه کنند ،با این جواب هولتر ، اریتمی صد در صد نیست ولی احتما ل اریتمی وجود داره نیاز به بررسی هست ، حتما پیگیری کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.