متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تپش قلب و دلهره صبحگاهی - پرسش 12732

  • تصویر کاربر سیمین پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 37 مشاوره
    ۵۳ ساله هستم. التهاب معده دارم و دوماه پیش هم بخاطر سنگ های موجورد و ضخیم شدن دیواره ی کیسه صفرا با لاپاراسکوپی . کیسه ی صفرا رو خارج کردن.مدتی ست علائم گر گرفتگی و تعریق و تپش قلب دارم و صبح ها با تپش قلب شدید و دلهره و دلشوره از خواب پامیشم.. بعد از عمل فقط با قرص های الپرازولام ۰/۵ خوابم‌میبره .. بطور طبیعی فقط ۲ ساعت شب ها میخوابم . درضمن دچار افتادگی دریچه ی قلب هم هستم که پروپرانول ۱۰ روزانه یک عدد مصرف میکنم و کم کاری تیروئید هم دارم که یک چهارم لووتیروکسین مصرف میکنم . خواستم راهنمایی م کنید که نیازه دوباره به دکتر قلب مراجعه کنم
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 6 ماه پیش)
      سلام بله مراجعه کنید و تست تیرویید هم مجدد بدید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.