متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

مصرف قرص پروپرانول - پرسش 12359

  • تصویر کاربر اکبر دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 87 تنگی نفس و تپش قلب
    باسلام .مدت یک سال هست که به خاطر کمی فشارخون والبته بیشتر ترس از کرونا باتجویز دکتر روزی یک عدد پروپرانول۲۰ استفاده می کنم گاهی وقتی هم بخاطر همان ترس از کرونا تاچشم روهم می زارم که بخوابم لرز میگیرم که الپرازم ۵/استفاده می کنم آروم میشم
    اما چند هفته ای هست هنگام خوابیدن احساس تنگی نفس دارم باید حتما از حالت خواب هوشیار بشم تانفسم آروم بشه .درضمن وقنی قرص پروپرانول نخورم از استرس حالتم میشه مثل آدمی که دعوا کرده واز عصبانیت نفس آروم نداره .سئوال این هست که این تنگی نفس که اخیرا دارم از مصرف مداوم یکساله پروپرانل هست لطفا راهنمایی فرمایبد ممنون میشم .
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش)
      سلام ارتباطی با مصرف پروپرانولول نداره ، ممکنه مربوط به افزایش فشار خون باشه ، هولتر فشار نصب کنید ، و اگر اکو انجام ندادید ، اکو انجام بدید ،

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.