متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تنگی نفس و فشار قفسه سینه - پرسش 16339

  • تصویر کاربر سمیرا چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 9 تنگی نفس و تپش قلب
    سلام،5 ماه پیش کرونا گرفتم و بعد دوهفته هر روز حملات اضطرابی و پانیک داشتم سی تی اسکن خ و اکو و نوار قلب دادم گفتن مشکلی نیست از اعصابته من بعد دوماه تنگی نفس مداوم به روانپزشک مراجعه و دارو مصرف کردم ترانکوپین و بوسپیرون که حالم خوب بود تا اینکه سه هفته بعد ترک دارو دوباره حمله داشتم و رفتم پیش دکتر این دفعه لورازپام و ریسپریدون خوردم اما همچنان تنگی نفس داشتم مداوم، دکتر فلووکسامین رو هم اضافه کردند حالم بدتر شد و گفتن حساسیت دارویی دارم همه رو قطع کنم بجز ترانکوپین و پرانولول، من لورازپام رویک هفته است دارم شبی یک چهارم مصرف میکنم تا قطع کنم ولی ترانکوپین و پرانول رو مصرف میکنم مثل قبل و طی این یک هفته که دارم داروهامو کم میکنم هم تنگی نفس دارم و هم درد قفسه سینه که اوایل سمت راست و وسط جناق سینهخبود و الان چند روزه سمت چپ قسمت بالای قفسه سینم درد می‌کنه و چون دایم تنفس عمیق دارم احساس میکنم از داخل سمت چپ هم درد بیشتر میشه ولی قابل تحمله و با دراز کشیدن این دردها خوب میشن و با راه رفتن ایجاد میشن شبها خیلی راحت میخوابم بدون هیچ دردی.هیچ‌کمبود ویتامین و... هم ندارم ممنونم از شما خانم دکتر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 3 هفته پیش)
      سلام ممکنه مربوط به معده باشه ، به متخصص گوارش مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.