متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

آزمایش پی تی - پرسش 9971

  • تصویر کاربر منیر چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 70 مشاوره
    پدرم ۲ازدریچه های قلبش تعویض شده و فلزی است چندوقت پیش خونریزی مغزی کردن و تقریبا فلج شدن که عاملش مصرف وارفارین بود هفته ای یکبار پی تی خونش چک میشه که امروز آی ان آر خونش ۴/۴بود این هفته دو روز سه چهارم قرص و یک روز نصف قرص و استفاده میکرد .
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹( 8 ماه پیش)
      سلام باید وارفارین را کم کنند در اینگونه موارد حتما با پزشک معالج زودتر تماس بگیرید ، بهتره دو روز قطع کنن و مجدد ازمایش بدن و با مقدار کمتری وارفارین شروع بشه ، ، چون چند روز از سوال شما گذشته ، دقیق نمیتونم راهنمایی کنم
    2. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹( 8 ماه پیش)
      این مسایل اورژانسی هست در سایت سوال نفرمایید ،

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.