متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

دریچه میترال - پرسش 8109

 • تصویر کاربر بهار دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 93 نارسایی دریچه قلب
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من از سه سال پیش به خاطر استرس و فشار عصبی دچار تپش قلب شدید و احساس گر گرفتگی شدم، تشخیص پزشک متخصص افتادگی و نارسایی خفیف دریچه میترال بود. و برای بررسی PFO دستور انجام اکومری دادند. نتیجه اکو و اکو مری که دی 97 انجام دادم بدین صورت بود.
  mild MR, mild TR mild PI و small size PFO(3.5mm) was seen
  پزشک متخصص گفتند نیازی به پیگیری نیست، و به زندگی عادی ادامه بده، حرف ایشون به من احساس آرامش داد و مشکل خاصی احساس نمی کردم. اما جدیدا احساس سنگینی خفیفی روی قلب و قفسه سینه و تپش قلب در هنگام خواب دارم، نیاز به پیگیری هست.
  پیشاپیش از توجه شما سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹( 11 ماه پیش)
   سلام pfo ۳ میلی متری علایمی ایجاد نمیکنه و مسکل خاصی نداره ، اگه مشکل گوارشی دارید و ترش میکنید اون را ورمان کنید اگه بهتر نشید برای بررسی علل دیگر تپش قلب مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.