متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

بیدار شدن از خواب به علت تپش قلب - پرسش 12694

  • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۰ خرداد ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 46 تنگی نفس و تپش قلب
    با عرض سلام من به مدت ۲۸ روز تحت استرس و دلشوره و اضطراب و تپش قلب زیاد بودم بعدش به مدت ۲۰ روز خیلی خوب بودم ولی الان چند روزه فقط موقعی که می خوابم بعد از گذشت نیم ساعت از خواب بیدار میشم و دچار تپش قلب میشم و بعد ار چند دقیقه دوباره می خوابم و به همین صورت هیچ دلشوره و اضطرابی الان ندارم فقط پس از خوابیدن در روز یا شب فرقی نداره دچار تپش قلب میشم و از خواب بیدار میشم به دکتر قلب هم مراجعه کردم آزمایش هم دادم مشکلی نداشتم . علت این تپش چیست هیچ سابقه ی بیماری هم ندارم . بعضی ها میگن به علت عوارض کرونا می باشد که به سیستم عصبی حمله کرده آیا این میتونه درست باشه ممنون و تشکر اگه پاسخ بدین
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۱۰ خرداد ۰( 6 ماه پیش)
      سلام اگر ریفلاکس معده دهرید درمان کنید ، واگر بهتر نشدید برای اکو و هولتر مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.