متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد قفسه سینه - پرسش 13570

  • تصویر کاربر احمد جمعه ۱ مرداد ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 نوار قلب
    سلام، پدرم که ۶۲ سالشونه و ۳ ماه پیش آنزیم هاشون بالا رفته بود و دکتر nstemi تشخیص دادند و درمان دارویی به مدت دو هفته انجام شد. الان ایشون به علت بعد روانی هیچ دارویی مصرف نمیکنند، چند روز پیش پس لز فعالیت شدید، گفتند قفسه سینه اشون درد میکنه اما بعد از حدود ۱۵ دقیقه دیگه خوب شد و شکایتی نداشتند، فردای همان روز نوار قلب گرفتیم که خدمتتون ارسال میکنم، نظرتون چیه ؟ در ضمن ایشان یک سال پیش آمبولی شده بودند، و همان موقع که آنزیم ها بالا رفته بود اسکن ریه شدند که کرونا تشخیص دادند اما باز هم معلوم نشد کرونا بود یا اثرات آمبولی، تصاویر سی تی رو هم خدمتتون ارسال میکنم.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱ مرداد ۰( 4 ماه پیش)
      سلام احتمال زیاد کرونا بوده ، نوار تغییر داره حتما باید دارو بخورند و باید انژیو گرافی انجام بدند تا در صورت نیاز رگ باز بشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.