متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

اسکن هسته ای قلب - پرسش 8727

  • تصویر کاربر معصومه جمعه ۱۲ دی ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 94 آنژیوگرافی
    سلام.این اسکن قلب مادرم هست به دلیل درد قفسه سینه هنگام فعالیت شدید مثل پله بالا رفتن به پزشک مراجعه کردند.در تست ورزش کمبود اکسیژن ودر اکو افتادگی خفیف دریچه گزارش شد.که برای اطمینان اسکن دادند.پزشک ایشون برای آنژیو شک داشتن و به دلیل کرونا گفتن فعلا قرص کلسترول و آسپیرین بخورن.میخواستم نظرتون رو بدونم که آیا نیاز به آنژیو هست یا خیر؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱۲ دی ۹۹( 10 ماه پیش)
      سلام در صورتی که در فعالیت های روز نره با مصرف دارو درد دارند باید انژیوگرافی بشند ،در غیر اینصورت کنترل قند و چربی و فشار به بهترین نحو انجام بشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.