متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

باز ماندن رگ قلب - پرسش 10836

  • تصویر کاربر سودابه چهارشنبه ۴ فروردین ۰( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 54 اکوی قلب
    با سلام خدمت شما خانم دکتر من دختر ۳/۵ دارم که به تازگی دو سه باری هست که میگه قلبم تند تند میزنه البته تقریبا یکی دوماه بیشتر نیست که میکه بعد از یکی دو دیقه میگه خوب شد من دکتر متخصص قلب توی شهر خودمان بردم معاینه کرد گفت معایناتش خوبه اما کمی تپش قلب داره البته از دکتر هم خیلی میترسه چون گریه میکنه دکتر برای اطمینان بیشتر اکو انجام دادن خیلی هم با دقت فقط بهم گفت یک رگ بسیار ریزی که به سختی متوجه اش شدم باز هست و باید عمل بشه با یک فنر رگش بسته بشه و عملش زحمت زیادی داره چون این سوراخ خیلی ریزه و البته گفتن ۶ ماه دیگه بیارش از دو روز پیش که دکتر رفتم اینجوری گفته خیلی نگرانش هستم هنوز خیلی کوچیکه برای عمل قلب اگه بست جابجا بشه خیلی خطرناکه
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۴ فروردین ۰( 8 ماه پیش)
      سلام در صورتی که این سوراخ باشه PDAباید بسته بشه از طریق انژیو گرافی هم قابل بستن هست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.