متخصص قلب در تهران

آریتمی فلبی - پرسش 16354

  • تصویر کاربر رحمان چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 86 افتادگی دریچه قلب
    با سلام 46 سالمه و پرولاپس دریچه میترال و التهاب معده دارم مرتب تحت نظر متخصص قلب هستم و هر سالی نوار قلب و تست ورزش و اکو ازم میگیره . اخیرا احساس میکنم ضربان قلبم نا منظم شده و در بین ضربان ها گاهی قبل از اینکه ضربان قبلی تمام بشه ضربان جدیدی شروع میشود . با اینکه از نظر جسمانی و درد سینه و تنگی نفس مشگلی ندارم و مرتب پیاده روی میکنم ولی این مسئله بی نظمی ضربان قلبم از نظر روانی فکرم را مشغول کرده اخیرا هم به دکتر متخصص قلب خودم رمراجعه کردم و ازم نوار و اکو گرفت و گفتند مشگلی نداره و مربوط به پرولاپس دریچه میترال می باشد ضمنا روزی 2 عدد قرص پروپرانولول20 مصرف میکنم و ضربان قلبم همیشه بین 60 و 90 قرار دارد و فشار خونم و پارامترهای آزمایشگاهی نرمال می باشد..
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۵ دی ۰( 6 ماه پیش)
      سلام هولتر ریتم برای بررسی ضربانات نابه جا انجام بدید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.