متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد مکرر در قفسه سینه - پرسش 12762

  • تصویر کاربر مرصاد پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 42 سایر بیماری های قلب
    سلام وقت بخیر خانم دکتر.من قلبم مادر زادی مشکل داره tof هستم سال ۶۵ یک بار عمل کردم که عمل فکر کنم مربوط به ریه ام میشه و عمل تکمیلی در سال ۸۶ انجام دادم که بعد از مرخص شدن اکو انجام دادم گفتن vsd هنوز پا بر جاست که با گذشت زمان. سال ۹۷ انژیو انجام دادم که گفتن گرفتگی رگ نداری اما دریچه ریوی مشکل داره که باید عمل کنی. که با نظر بعضی دکتر ها گفتن لازم نیست عمل انجام بدی و با دارو قابل پیشگیری که با تغییر کل داروهم بهتر بودم اما با گذشت زمان نارسایی قلبیم بیشتر شده که مابین ۳۰ درصد شده.الان هم پشت سینه ام سمت چپ در اکثر وقتها درد میکند اما داعم نیست و تیر کشیدن سینه ام که مکرر واسه چند لحظه میاد میره که باد گلو و نفخ زیادی هم دارم که چند بار به دکتر گوارش مراجعه کردم که با دارو هم خوب نشدم مراجعه به دکتر قلبم داشتم که گفت ربطی به قلبت نداره چند بار به اورژانس مراجعه کردم گفتن ازمایشات خوبن اما این درد من خیلی نگران که از کار زندگی من انداخته. خانم دکتر اگه راهنایی کنید ممنون میشوم.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
      سلام فخ شکم میتونه به دلیل نارسایی دریچه ریوی باشه ، بخصوص اگر ورم پا هم دارید ، داروهای قلبی باید تنظیم بشه ، سطح ویتامین دی را هم چک کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.