متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد در قفسه سینه - پرسش 14286

  • تصویر کاربر امین یکشنبه ۲۱ شهریور ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 16 سایر بیماری های قلب
    با سلام من پسر 26 ساله ام.ساکن تهران نیستم. از نوجوانی در هنگام استراحت به خصوص حالت دراز کش، گاهی دردهای شدید و تیز به صورت فرو شدن چاقو به قفسه سینه احساس میکنم به طوری که نمیتونم تکون بخورم و با کوچکترین حرکتی حتی در همون حالت درازکش درد وحشتناک تشدید میشه اما عموما بعد یک دقیقه درد بهبود پیدا میکنه. اخیرا هم احساس دردهای خفیف و مبهم در قفسه سینه دارم.دچار تپش قلب هم میشم خیلی از اوقات و زمانی که استرس و ناراحتی دارم تپش قلبم به صورتی افزایش پیدا میکنه که کل بدنم رو میلرزونه . هم از طرف خانواده پدر و هم مادر سابقه بیماری قلبی بسیار وجود داره. میخوام برای خدمت سربازی اقدام کنم میخواستم بدونم تشخیص شما با توجه به مواردی که خدمتون عرض کردم چیه؟ آیا سربازی برای من دردسر ایجاد میکنه؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۲۱ شهریور ۰( 2 ماه پیش)
      سلام اگر نوار ، هولتر ریتم و اکو نرمال باشه ، مشکلی نیست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.