متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد معده همراه با تپش قلب - پرسش 9109

  • تصویر کاربر محمد جمعه ۲۶ دی ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 85 تنگی نفس و تپش قلب
    با سلام
    من مرد ۳۲ ساله هستم،۲/۳ روزی میشه دچار تپش قلب شدم،که یک شب با کرامپ و سوزش معده به همراه تپش قلب از خواب پریدم،که همچنان ادامه داره،مخصوصا شبها وقت خواب و صبح وقتی از خواب بیدار میشم سوزش معده و تپش قلب دارم و کمی هم احساس میکنم فشارم میاد پایین.در طول روز چند نوبت اینجوری میشم،البته سستی و سوزن سوزن شدن در شانه و گاهی دستها احساس میکنم،بعضی مواقعه هم همزمان با اینا بالاتنه و صورتم داغ میشه.من مرتب ورزش میکنم،۲۰ سال هم ورزشکار حرفه ای بودم.البته من سابقه معده عصبی و روده تحریک پذیر هم قبلاً داشتم.مصرف قهوه ام هم زیاده.خانم دکتر آیا باید برای قلب چک بشم؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۶ دی ۹۹( 10 ماه پیش)
      سلام اول قهوه را کمتر کنید و داروی معده مصرف کنید در صورتی که بهتر نشدید مراجعه کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.