متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

نشتی دریچه میترال - پرسش 13058

  • تصویر کاربر رضا چهارشنبه ۲ تیر ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 40 اکوی قلب
    با سلام خدمت دکتر گرامی.
    فرزند دختری ۸ ساله دارم که چند وقتی بود یک تنگی نفس در در سمت قلب داشت و تپش قلب زیاد که به محض فهمیدن موضوع آن را پیش فوق تخصص قلب کودکان که شهر اهواز هستند بردم که تست های اولیه رو انجام دادن نوار قلب مشکلی نداشتن فقط با انجام اکوی قلب متوجه شدن که یک نشتی در دریچه میترال دارند که دکتر تنها کاری که کردن این بود اون رو از فعالیت های شدید ورزشی و یا غذاهای پر نمک و کافین دار منع کردن و جلسه بعدی تست رو به ۳ ماه اینده محول کردند لطفا این را بفرماید که خدای نکرده مشکل جدی نیست درمان این بیماری چگونه ست و یا اگه احتیاج به عمل دارند زودتر میشه اقدام کرد که خدای نکردی اتفاق بدی پیش نیاد. لطفا ما را از این نگرانی در بیاورید متشکرم 🙏
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲ تیر ۰( 5 ماه پیش)
      سلام نگران نباشید خیلی خفیف هست و فعلا هیچ اقدامی لازم نداره

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.