متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تنگی نفس تپش قلب استرس - پرسش 14083

  • تصویر کاربر مخسن جمعه ۵ شهریور ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 27 تنگی نفس و تپش قلب
    سلام من از چند سال پیش فهمیدم افتادگی میترال دارم عوارضش هم تپش قلب و استرسه معمولا. ولی موضوع اینه که سه هفته پیش کرونا گرفتم و همون شب اول با تپش قلب و استرس شروع شد تا دو‌هفته اول کماببش استرس و تپش داشتم ولی چند روز اخر تپش قلبم ببشترشد و حدود ده شب قرص پرانول میخوردم که تاثیر انچنانی نداشت تا اینکه دیشب از خونه زدم بیرون و ماشین یه بنده خدا رو که خراب شده بود کمی هل دادم ولی نه در حد اینکه بهم فشار بیاد ولی بعدش تپش قلب شدید گرفتم و نفسم بند اومد تا پنج دقیقه نشستم و نفس کشیدم تا کمی خوب شدم بنظر شما این تپش قلب و تنگی نفس از چی میتونه باشه ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۵ شهریور ۰( 3 ماه پیش)
      سلام حتما باید بررسی بشید ممکنه عوارض کرونا هم باشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.