متخصص قلب در تهران

علائم بیماری قلبی کدام است؟

علائم قلب درد
بیماری قلبی طیفی از شرایطی را توصیف می کند که موجب علائم قلب درد می شود. در این مطلب دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به بررسی علائم ناراحتی قلبی و علائم بیماری قلبی می پردازند.

عبارات ناراحتی قلبی، بیماری قلبی و قلب درد اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند. بیماری قلبی عروقی عموما به وضعیتی گفته می شود که طی آن عروق خونی باریک یا مسدود می شوند و می تواند به یک حمله قلبی، درد قفسه سینه (آنژین) یا سکته مغزی منجر شود.

دیگر شرایط قلبی، همچون شرایطی که عضله قلب، دریچه ها یا ضربان را تحت تاثیر قرار می دهند نیز انواعی از بیماری های قلبی در نظر گرفته می شوند. با داشتن یک سبک زندگی سالم، می توان از بسیاری از بیماری های قلبی پیشگیری کرد یا حتی آنها را درمان کرد.

علائم ناراحتی قلبی

علائم قلب درد به نوع بیماری قلبی که فرد به آن مبتلا می باشد، بستگی دارد.

6 مورد از علائم ناراحتی قلبی یا قلب درد در سایت دکتر آرزو خسروی

علائم بیماری قلبی ناشی از آریتمی های قلبی

به ضربان غیرعادی قلب، آریتمی قلبی می گویند. در این شرایط ممکن است قلب فرد ضربانی بسیار سریع، بسیار کند و یا غیرعادی داشته باشد. علائم آریتمی های قلبی شامل موارد زیر می شوند:

اگر هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده مشاهده می کنید ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید .با درمان به موقع بیماری می توانید، به بهبود کیفیت زندگی خود و عزیزانتان کمک کنید. جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

کند تپشی قلب مبتواند یکی از علائم ناراحتی قلبی یا قلب درد باشد

علائم بیماری قلبی ناشی از نقص قلبی

نقایص قلبی مادرزادی که جدی هستند معمولا به سرعت پس از تولد نمایان می شوند. علائم نقص قلبی در کودکان می تواند شامل موارد زیر شوند:

 • رنگ پوست آبی یا خاکستری رنگ پریده (سیانوز)
 • تورم در پاها، شکم و نواحی دور چشم
 • تنگی نفس حین تغذیه در نوزادان که می تواند به کمبود وزن نیز منجر شود.

نقایص قلبی مادرزادی که کمتر جدی هستند، معمولا تا کودکی یا بزرگسالی تشخیص داده نمی شوند. نشانه ها و علائم نقایص قلبی مادرزادی که فورا حیات فرد را تهدید نمی کنند، شامل موارد زیر می شوند:

 • ابتلای آسان به تنگی نفس در حین ورزش کردن یا فعالیت
 • به آسانی خسته شدن در حین انجام ورزش یا فعالیت
 • تورم در دست، پا یا مچ پا

اگر شما هم علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده تان مشاهده می کنید ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید . جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید. با درمان به موقع بیماری میتوانید به بهبود کیفیت زندگی خود کمک کنید.

تنگی نفس همراه با فعالیت بدنی میتواند از علائم ناراحتی قلبی یا قلب درد باشد

علائم بیماری قلبی ناشی از کاردیومیوپاتی

در مراحل اولیه کاردیومیوپاتی (ضعف عضله قلب)، فرد ممکن است دارای هیچ علامتی نباشد. همگام با بدتر شدن وضعیت بیمار، نشانه های درد قلب می توانند شامل موارد زیر شوند:

 • تنگی نفس در حال استراحت و یا ورزش کردن
 • تورم در پاها، مچ پا یا مچ به پایین
 • خستگی
 • تپش  قلب غیرعادی که سریع، پر قدرت یا همراه با لرزش احساس می شوند.
 • گیجی، احساس سبکی در سر و غش کردن

چنانچه هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده مشاهده می کنید ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید . جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

کاردیومیوپاتی از علائم قلب درد به شمار می رود.

علائم بیماری آترواسکلروز

علائم بیماری قلبی عروقی می تواند در زنان و مردان متفاوت باشد. برای مثال، در مردان احتمال بروز علامتی مانند درد قفسه سینه بیشتر است. این در حالیست که در زنان احتمال وجود علائمی دیگر مانند تنگی نفس، حالت تهوع و خستگی شدید همراه با درد قفسه سینه بیشتر است. علائم می توانند شامل موارد زیر شوند:

 • درد، تنگی، فشار و ناراحتی در قفسه سینه
 • تنگی نفس
 •  درد، بی حسی، ضعف و سردی در پا ها و دست ها، در صورتی که عروق خونی آن قسمت از بدن تنگ شده باشند.
 • درد در گردن، فک، حلق و ناحیه بالایی شکم یا کمر

ممکن است تا زمانی که فرد دچار حمله قلبی، آنژین، سکته مغزی یا انواع نارسایی قلبی نشود، تشخیص داده نشود که او به بیماری قلبی عروقی مبتلا می باشد.

با مشاهده هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده تان ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید . با درمان به موقع بیماری می توانید، شیرینی زندگی در کنار عزیزانتان را بیشتر احساس کنید.جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

آترواسکلروز از علائم قلب دردعلائم تصلب شرایین ( آترواسکلروز ) چیست؟

مهم است که نگران علائم بیماری قلبی و عروقی باشید و صحبت کردن درباره نگرانی ها با متخصص قلب و عروق ضروری می باشد. گاهی اوقات بیماری قلبی عروقی می تواند توسط آزمایشات معمولی تشخیص داده شود.جهت رفاه حال مراجعین محترم آزمایش های تشخیصی اولیه و تخصصی در مطب دکتر آرزو خسروی فوق تخصص قلب و عروق در مطب انجام می شود. جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

تب از علائم ناراحتی قلبی و علائم قلب درد

علائم قلب درد ناشی از عفونت های قلبی

اندوکاردیت عفونتی است که لایه درونی قلب را که جدا کننده حفرات و دریچه های قلب از یکدیگر است، تحت تاثیر قرار می دهد. علائم عفونت قلبی می توانند شامل موارد زیر شوند:

 • تب
 • تنگی نفس
 • احساس ضعف یا خستگی
 • تورم در پاها یا شکم
 • تغییر در ریتم قلب
 • سرفه های خشک یا مداوم
 • ضایعات پوستی یا لکه های پوستی غیر عادی

اندوکاردیت باکتریایی چیست؟ (التهاب درون‌شامه قلب)

چنانچه هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده مشاهده می کنید ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید .با درمان به موقع بیماری می توانید، به عزیزانتان امید بیشتری برای ادامه زندگی بدهید. جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

علائم قلب درد ناشی از بیماری قلبی دریچه ای

قلب دارای چهار دریچه (دریچه های آئورتی، میترال، ریوی و سه لتی) می باشد که جریان خون مستقیم را به روی قلب باز کرده یا می بندند.

دریچه ها ممکن است با شرایط مختلفی که موجب تنگی (استنوسیس)، نشت (برگشت خون یا نارسایی) یا بسته شدن نامناسب (افتادگی دریچه) می شوند، آسیب ببینند. بسته به اینکه کدام دریچه به درستی عمل نمی کند، علائم بیماری دریچه های قلب می تواند شامل موارد زیر شود:

 • خستگی
 • تنگی نفس
 • ضربان غیرعادی قلب
 • تورم پا یا مچ پا
 • درد قفسه سینه
 • غش کردن (سنکوپ)

اگر شما هم هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده تان مشاهده می کنید، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید . با درمان به موقع بیماری می توانید، شیرینی زندگی در کنار عزیزانتان را بیشتر احساس کنید.جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

علائم قلب درد در زنانمقاله پیشنهادی دکتر خسروی: علائم ناراحتی قلبی در زنان چیست؟

علائم قلب درد چیست؟

مشکلات قلبی از عوامل اصلی مرگ و میر در جهان شمرده می شود. بنابراین مهم است که قلب و وضعیت سلامتی آن را درک کنید. بسیاری از علائم هشدار دهنده بیماری های قلبی وجود دارند که شما آن ها را جدی نمی گیرید و مسئله ای پیش پا افتاده می پندارید. برخی از علائم قلب درد که نشانه های بیماری قلبی خطرناکی هستند و سریعا باید به متخصص قلب عروق مراجعه نمایید عبارتند از:

 1. درد در شانه و سینه
 2. مشکل خروپف در خواب
 3. ضربان قلب نامنظم
 4. تنگی نفس مداروم
 5. خستگی و بی حالی
 6. مشکل در روابط جنسی

چنانچه هر یک از علائم ذکر شده را در خود یا سایر اعضای خانواده مشاهده می کنید ، پس لازم است جهت بررسی دقیق تر و درمان به موقع  به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید . جهت دریافت نوبت با مطب تماس بگیرید.

علائم قلب سالم

اگر به دنیال یک زندگی طولانی هستید در مرحله اول باید از سالم بودن قلب خود اطمینان حاصل کنید برخی از علائم قلب سالم عبارتند از:

ضربان قلب نرمال: ضربان قلب شما باید به طور معمول بین 60 تا 100 ضربان در دقیقه باشد.

فشار خون نرمال: میزان فشار خون زیر 120/80 در محدوده سالم است. عدد اول، 120 ، فشار شریانی شما را اندازه گیری می کند در حالی که عدد دوم، 80 ، فشار عضله قلب  شما را اندازه گیری می کند. فشار بالاتر از 130/80 ، فشار خون بیش از حد نشان داده شده است که می تواند منجر به حمله قلبی یا سکته شود.

سلامت دهان و دندان:  لثه های دردناک و خونریزی لثه می توانند هشدار اولیه برای بیماری های قلبی باشند.

سطح انرژی: هنگامی که قلب شما کار خود را به طور منظم انجام می دهد، بدن شما اکسیژن و مواد مغذی مورد نیاز خون را دریافت می کند و انرژی کافی برای شما را تأمین می کند. خستگی مزمن می تواند نشانه هشدار دهنده مشکلات قلبی باشد.

بررسی علائم ناراحتی قلبی و علائم قلب درد در مطب دکتر آرزو خسروی

زمان مراجعه به پزشک

با مشاهده هر یک از علائم زیر، باید فورا به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید تا ضمن بررسی و تشخیص صحیح نوع بیماری با درمان به موقع از پیشرفت بیماری و بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید :

 • درد قفسه سینه
 • تنگی نفس
 • غش کردن

آیا درد قفسه سینه خطرناک است؟

بیماری قلب هنگامی که در اوایل تشخیص داده می شود، راحت تر درمان می شود. بنابراین فرد باید با پزشک درباره نگرانی های مرتبط با سلامت قلب خود صحبت کند.

اگر نگران ابتلا به بیماری قلبی هستید، با متخصص قلب و عروق درباره اقداماتی که می توانید جهت کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی انجام دهید، صحبت کنید. این نکته هنگامی که سابقه خانوادگی این بیماری را داشته باشید به گونه خاصی اهمیت می یابد.

اگر بر اساس علائم و نشانه های جدیدی که در شما بروز کرده، فکر می کنید که به بیماری قلبی مبتلا هستید، یک وقت ملاقات با پزشک متخصص قلب و عروق تنظیم کنید.

جهت دریافت نوبت ویزیت با دکتر آرزو خسروی فوق تخصص قلب و عروق و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله با مطب تماس بگیرید.


سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مجید دوشنبه ۲۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  سلام 35 سالم هست قدم 176 مشکل چاقی ندارم ولی 5 سال پیش کمی چربی خونم بالا بود که دکتر گفت چربی هارو کم کنم، چند سالیه مشکل پنیک عصبی هم دارم و با بوسپیراکس 5 خودمو نگه میدارم وگرنه ضربان قلبم خیلی بالا میره
  حالا چند سال پیش تو حالت و خواب و بیداری یه رعشه ای بهم افتاد احساس کردم قلبم نمیزنه هر چه دستم رو گذاشتم ضربانی حس نکردم با دو تا سرفه بلند ضربان رو آوردم بالا نمیدونم قلب ایستاده بود یا فقط خیلی ضربان پایین بود!
  چند سال پیش اکو دادم مشکلی نداشتم البته تست ورزش نرفتم
  ولی چند هفته پیش ضربان قلبم به شدت رفت بالا تا 99 شماردم بعد شام رفت رو 108 نمیدونستم کرونا گرفتم یا بخاطر تاخیر در داروی بوسپیراکسه چون تاحالا اینطوری نشده بودم به این شدت
  اما هفته پیش دوباره تو خواب احساس کردم قلبم ایستاده همون حالت رعشه اومد هر چه دست زدم ضربانی نبود دوباره با سرفه شدید ضربان رو بالا آوردم
  گفتم اینبار اگر بازم تکرار شد نبض رو هم بگیرم (( کارهای هنری و دستی انجام میدم بخاطر بدخوابی های زیادی که دارم معمولن بدنم خستست گاهی ضربان خیلی ضعیف و ناراحته خس خس میکنه نمیدونم به پنیک مربوطه یا بیماری قلبیه؟ چون 15 سالی میشه که دپاکین 500 میخورم اینهم عضلات رو ضعیف میکنه_ کمی مشکلات معده هم دارم ))
  تا همین پریشب تو خواب و بیداری بعد کلی خس خس و ناراحتی حس کردم همه چیز وایستاده قلبم نمیزنه انگار موتور کشتی یهو ایستاده باشه با دقت ضربان رو در دو جا چک کردم هیچ ضربانی نبود، نبض رو گرفتم هیچ نبضی نبود سه بار نبض رو گرفتم هیچی نبود هیچی حس نکردم با سرفه شدید برگردوندم
  نمیدونم واقعن هیچی نمیزد تنگی نفس جدی ندارم، درد سینه یا قلب ندارم گه گداری اونم شاید بخاطر عصب باشه، فصلی یکی دوبار هم دست راستم تیر میکشه ولی ضعف قلب و نوسان ضربان زیاد دارم
  حس میکنم به اون محکمی سالهای پیش نیست، قبلن همیشه ورزش میکردم الان یکسالیه کم ورزش میکنم ولی یه تحرکاتی دارم
  دکتر هم میرم ولی میخواستم بدونم این توضیحاتی که من دادم طبیعیه؟ سابقه داره در بیماران قبلی؟
  اصلن اگه ایست قلبی باشه میشه با سرفه برگردوند؟... با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   سلام بعید هست که دچار ایست قلبی شده باشید ممکنه ضربان کند باشه هولتر ۴۸ ساعته ریتم انجام بدید تا تعداد ضربان و وقفه نبض مشخص بشه
 • تصویر کاربر امیر شنبه ۳۰ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  با سلام
  اینجانب پس از درگیری کرونا گاها احساس درد تیز روی قلب ، قفسه سینه و پشت و گاها بازوی سمت چپ دارم ولی تنگی نفس در حالت بیحرکت و حرکت ندارم ضمنا فشار خونم نرمال و تعداد ضربان قلب در دقیه ۸۵ تا ۹۰ می باشد
  لازم به ذکره صبح ناشتاا رنگ آب دهانم سبزه و معمولا بعد از صرف صبحانه حالت سنگینی معده دارم
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۳۰ مرداد ۰( 2 ماه پیش)
   سلام داروی انتی رفلاکس معده مصرف کنید در صورتی که بهتر نشدید ، جهت بررسی مراجعه کنید
 • تصویر کاربر احمد پنجشنبه ۶ خرداد ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 39 مشاهده پرسش
  باعرض سلام وادب وخسته نباشید خدمت اقای دکتر.بنده حدود دوهفته ای میباشد که از قسمت چپ قلبم احساس درد خفیف دارم البته بعضی مواقع به داخل دست چپم تیر میکشد وتنگی نفس هم گرفتم خیلی احساس دل تنگی میکنم اصلا روحیه ندارم بعضی مواقع درخواست مرگ دارم خیلی هم احساس خستگی دارم از اقای دکتر تقاضا دارم چکار بکنم ایا این علاٸم حمله قلبی هست ؟.باتشکر از زحمات جنابعالی
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۶ خرداد ۰( 5 ماه پیش)
   سلام در صورتی که درد با راه رفتن و فعالیت تشدید میشه ، به متخصص قلب مراجعه کنید
 • تصویر کاربر سهیل دوشنبه ۶ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 52 مشاهده پرسش
  سلام من ۳۳ سالمه از ۴ سال پیش گاهاً احساس درد خفیف در قسمت قلب و گاهی اوقات دست چپ داشتم متخصصین اعم از داخلی و قلب گفتن قلب سالمه. بارها نوار قلب دادم، سال ۹۶ تست ورزش دادم سال ۹۸ اکو کردم و همگی سالم بود. به سندروم روده تحریک پذیر مبتلا هستم و کمی مشکلات وسواسی و اضطرابی هم دارم. در این مدت دو بار به کرونا مبتلا شدم بار اول خفیف و بار دوم بدون علامت خوشبختانه. با توجه به اینکه مدتیه گاهی وقتها همون درد یا ناراحتی سمت چپ سراغم میاد خواستم بدونم آیا نگرانی قلبی وجود داره ؟ مخصوصا که خیلی جاها خوندم مبتلایان به کرونا ممکنه بعدا با مشکلات قلبی روبرو بشن. و اینکه آیا تست ورزش و اکو مدت زمان اعتبار دارن ؟ چون یه دکتری به من کفته بود تست ورزش معمولا سه سال معتبره و تا سه سال بعد از اون جای نگرانی نیست. ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۶ اردیبهشت ۰( 6 ماه پیش)
   سلامعلایم به نظر ربطی به کرونا نداره ، در صورتیکه قند ، چربی ، سابقه فامیلی بیماری قلبی و یا سیگار میکشید جهت تکرار تست ورزش مراجعه کنید
 • تصویر کاربر سجاد دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 53 مشاهده پرسش
  چند ساعتی هست که درد در قفسه سینه و کتف پشت داره واینکه قلبش تیر میکشه
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 6 ماه پیش)
   سلام به اورژانس مراجعه کنید
 • تصویر کاربر Mahsa جمعه ۷ آذر ۹۹( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 105 مشاهده پرسش
  سلام دکتر22 سالمه درد شدید سمت چپ سینه دارم ک میزنه ب پشتمو کتفمو پشت گردنم جدیدا هرشب بی دلیل یهو میگیره بعضی وقتا فکمم منقبض میشه و من دوتا پله راه برم نفس تنگی شیدید میگیرم و مشکل اینجاست ک بدنم هیچ تلاشی نمیکنه برای نفس کشیدن دستو پاهام میلرزه دیگ نمیتونم کار سنگین کنم و مخصوصا وقتی ذوق زده بشم یک روز کامل این دردارو دارم یک سال اینجوریم ولی تازگیا دیگ واقعا غیر قابل تحمل شده . بدلیل ضعف بدنیه یا مشکل قلبیه؟
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۷ آذر ۹۹( 10 ماه پیش)
   سلام احتمال مشکل قلبی هم هست با توجه به علایمتون حتما مراجعه کنید
 • تصویر کاربر زهرا جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 117 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من ۱۹ سالمه
  مدتیه که یکم احساس گرفتگی قفسه سینه دارم ولی خیلی خفیفه همراهش تپش قلب هم پیدا کردم البته با قرص پروپرانول یه مقدار بهتر میشه ولی مجدد دچارش میشم،استرس زیادیم روزای قبل تجربه کردم حالا نمیدونم دلیلش این میتونه باشه یا نه،علائم دیگه ای هم ندارم،میشه راهنماییم کنین؟
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام اگه ادامه پیدا کرد ، هولتر و اکو انجام بدین
 • تصویر کاربر محیا سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 106 مشاهده پرسش
  من ی خانم ۳۷ ساله هستم مدتی که بعضی اوقات به طور ناگهانی دردی در قفسه ی سینه احساس میکنم گاهی هم احساس تنگی نفس هم دارم این درد بیشتر در وسط سینه وکمی هم کتف چپم است میشه این درد را جزناراحتی قلبی حساب کرد ؟لطفا راهنماییم کنید ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام ممکنه مربوط به فلب یا ریه یا گوارش باشه ، بهتره مراجعه کنید
 • تصویر کاربر اسکانی سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 104 مشاهده پرسش
  سلام دکتر ببخشید من قلب بچه ام دوتا سوراخ بزرگ AsdوVsd در بطن و دهلیز دارد،دکتر نوار قلب و اکو رو گرفته ولی عکس هاشو بهم نداده ۱۹روز بستریش کردم با رضایت شخصی خودم مرخصش کردم دکتر قرص تادالافیل ،قرص فروزماید، قرص کاپتوپریل وشربت سفکیسیم بهش داد. وزنش موقع تولد ۳۷۰۰ بود الان ۶۸۰۰ هست الانم سرفه خلط اور زیاد دارد و نفس خش خش صدا میدهد شیر هم نمیتواند بخورد دارو هاشو مصرف کرده شربت سفکیسیم و قرص تادالافیل تموم شدن و دوتا قرص رو هنوز مصرف میکند ولی هنوز بهتر نشده لطفا راهنمایی ام کنید ک چکار کنم ایا احتیاج ب عمل دارد ،دوباره ببرمش دکتر یا خیر
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام حتما باید مراجعه کنید ،مشکلشون مهمه
 • تصویر کاربر mrzare49 پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 121 مشاهده پرسش
  خواب رفتگی و درد عضلات زیر سینه چپ و نقطه مقابل آن در پشت سر به علت مشکلات قلبی می باشد یا خیر قابل ذکر است قبلا حدود 20 سال پیش به علت واژگونی خودرو ضربه نیز خورده بوده همچون دردی را در آن موقع تجربه کرده بودم .
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 1 سال پیش)
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر