مطب دکتر آرزو خسرو متخصص قلب و عروق

بهترین دکتر قلب و عروق در تهران

فهرست مطالب

زمانی که شما میخواهید بهترین دکتر قلب را پیدا کنید، مهم است به پزشکی مراجعه کنید که در مشکلی که شما دارید دارای تجربه باشد. همچنین به کسی نیاز دارید که با روش ارتباطی شما هماهنگ باشد. نخستین گام برای بهبود سلامت قلب و ایجاد ارتباط مناسب بین پزشک و بیمار، یک انتخاب آگاهانه است.

قدم به قدم تا انتخاب بهترین دکتر قلب در تهران

1 .توصیه های پزشک عمومی خانواده

بسته به این که کجا زندگی میکنید، ممکن است چندین دکتر قلب برای انتخاب داشته باشید.

پزشک شما با بسیاری از متخصصان قلب در ارتباط است. به خصوص اگر شما در شهر زندگی میکنید. پزشکتان می داند که چه متخصصی در چه زمینه ای مناسب است و شما را نزد شخص درستی می فرستد.

دانش عمومی و تخصصی دکتر قلب

2 .مدرک تحصیلی دکتر متخصص قلب 

به دنبال متخصصی بگردید که بورد تخصصی داشته باشد. داشتن بورد تخصصی در زمینه بیماری های قلبی به این معنی است که پزشک فقط همین تخصص را مطالعه نکرده است، بلکه آزمون های دقیق را قبول شده است. “این یک معیار مناسب برای آن است که بدانید متخصص شما به روز است.”

اینترنت یک ابزار قدرتمند برای یافتن اطلاعات درمورد پزشکان است. شما میتوانید اطلاعات پزشکان را در سایت های مرجع و حتی سایت خود پزشکان بیابید.

دکتر آرزو خسروی دکتر متخصص قلب و عروق
دکتر آرزو خسروی دکتر متخصص قلب و عروق

3. پاسخگویی آنلاین پزشک

شاید جالب باشد که بدانید امروزه معیارهایی که برای شناخت بهترین متخصص قلب وجود دارد با گذشته تفاوت هایی داشته است. در دنیای امروز که عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی است، بسیاری از بیماران تمایل دارند مشکلات ابتدایی خود را از این طریق با پزشک مورد اعتماد خود مطرح کنند و در مراحل بعدی به مطب پزشک مراجعه نمایند.

بنابراین پاسخگویی واضح و شفاف دکتر، برای توضیح شدت بیماری و مراحل درمان به بیمار بسیار اهمیت دارد.

ارتباط با بیمار

5. استفاده از نظرات دیگران

نظرات دیگر بیماران میتواند کمک کننده باشد. اما به آن دلیل، به سادگی متخصص قلبتان را انتخاب نکنید. بعضی اوقات پزشکان خیلی باسواد و مجرب نظرات کمتری دارند. برای مثال، نارضایتی یک بیمار از دکتر به دلیل مدت زمان زیاد انتظار و نداشتن پارکینگ. “این ها زمانی اطلاعات خوبی هستند که میخواهید به یک فروشگاه خوار و بار بروید.” “من فکر میکنم این اطلاعات زمانی که میخواهید به یک متخصص مراجعه کنید اهمیتی نخواهد داشت.”

6 .توانایی دریافت نیاز های بیمار

قبل از اولین ویزیت، به کارکنان بخش بگویید که برای صحبت با پزشکتان به زمان بیشتری نیاز دارید. در مورد تمام چیزهایی که نگران آن ها هستید سوال کنید، بدانید هنگامی که متخصص شما نباشد، چه کسی مسئولیت های او را انجام خواهد داد، همچنین بدانید چه وقت هایی متخصص شما در دسترس است.

مراقبت های قلبی متداول شما میتواند برای تمام زندگی شما ادامه یابد. بنابراین در صحبت کردن با متخصص قلبتان راحت باشید و ارتباط شفاف با او نیازی است که اهمیت زیادی خواهد داشت.

“بیماران اغلب با دکتر قلب خود صحبت میکنند اما تا زمانی که مشکل اصلی تان را مطرح نکرده اید از اتاق بیرون نروید.”
این کار متخصص است که سوالات پیشرونده ای از شما بپرسند، مانند: “چرا شما اینجا هستید؟ آیا تا حالا دچار درد و ناراحتی در قفسه سینه شده اید؟ چرا به متخصص قلب مراجعه کرده اید؟”

7 .دکتر قلب حاذق برای مشکلات خود انتخاب کنید

پافشاری روی نظرات دوستان و خانوده تان همیشه ایده خوبی نخواهد بود، زیرا نیاز آن ها به متخصص قلب ممکن است با نیاز شما متفاوت باشد. “شما الزاما یک متخصص قلب خانوادگی نباید داشته باشید، زیرا همه افراد یک مشکل مشابه ندارند.” یک متخصص با بهترین سابقه کاری و تجربه در زمینه مشکل قلبی خودتان انتخاب کنید.

دکتر آرزو خسروی بهترین دکتر قلب و عروق در تهران
دکتر آرزو خسروی بهترین دکتر قلب و عروق در تهران

به عنوان مثال یک جراح قلب ، ممکن است نتواند مهارت یک متخصص اکو کاردیوگرافی و آنژیوگرافی را داشته باشد و برای این کار مجبور باشید به متخصص آنژیوگرافی مراجعه کنید.

در کشور ما، بسیاری از زنان تمایل دارند نزد متخصص قلب زن بروند، خوشبختانه با دانش بالای متخصصین قلب خانم در ایران، این مساله حل شده است و بانوان می توانند به راحتی برای درمان مشکلات قلبی و ریوی خود به بهترین متخصص قلب در تهران مراجعه کنند.

خانم های محترم! پیش از مراجعه به دکتر قلب با تفاوت بیماری های قلبی در زنان و مردان آشنا شوید:

👇👇👇👇👇👇

علائم بیماری های قلبی در زنان

دکتر آرزو خسروی ، متخصص قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوگرافی و اکوکاردیوگرافی ، یکی از بهترین پزشکان متخصص قلب خانم در منطقه شمال تهران است که با تجربه کافی و صبر و حوصله، تاکنون بیماران بسیاری را از خطر ابتلا به سکته های قلبی و ناراحتی های قلبی مزمن نجات داده است.

دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی

جهت ارتباط با نوبت دهی مطب کلیک کنید.


ارائه مشاوره
فردی و تخصصی 100%
ارائه نتایج
سریع و دقیق 100%
رعایت استانداردها
بهداشتی و ایمنی 100%

اشتراک گذاری :